Rolety materiałowe

Oferowane przez naszą firmę rolety materiałowe to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają szybkiego oraz łatwego sposobu na regulację oświetlenia zewnętrznego, a co za tym idzie również jego nadmiernego nagrzewania. Nie bez znaczenia jest również podniesienie walorów estetycznych pomieszczenia, w którym zastosowane są rolety materiałowe. Na naszą ofertę rolet materiałowych składa się szeroka gama wzorów i kolorów, typów, co sprawia, iż z całą pewnością każda osoba znajdzie interesujące ją rozwiązanie. Wśród rolet materiałowych wyróżnić możemy:

rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety w bogatej kolekcji wzorów i kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych. Są niezawodną ochroną przed nasłonecznieniem wnętrza. Sprawdzą się zarówno jako doskonały element wystroju, osłona okienna, regału lub wnęki.

Sposoby montażu:

 • na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych lub wkręcane, 
 • do sufitu,
 • nad wnęką lub we wnęce okiennej,
 • mocowania dolne: magnesy,

Standardowo rolety sterowane są za pomocą koralików

Rolety w kasetach z prowadnicami

Nowoczesny i funkcjonalny system rolet w kasecie o różnym kształcie.

Kasety wykonane z PCV lub aluminium w kolorze białym, brązowym lub w najpopularniejszych okleinach drewnopodobnych: mahoń, złoty i ciemny dąb, sosna, orzech, wiśnia i wenge. Istnieje możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. Główną zaletą rolet w kasecie jest to, że ograniczają one do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz zapewniają płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie. Możliwość zastosowania na okna drewniane, aluminiowe i z PVC.

Sposoby montażu:

 • na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych,
 • przyklejane za pomocą taśmy piankowej lub wkręcane w okno,
 • nad wnęką okienną.

Standardowo rolety sterowanie są za pomocą koralików.

Rolety dzień/ noc

Roleta dzień/ noc nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony. Jej główną zaletą jest możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety. Atrakcyjna kolekcja tkanin oraz dopasowana kolorystyka detali pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju wnętrza. Roleta dzień / noc występuje w wersji wolnowiszącej jak i kasecie z prowadnicami.

Sposoby montażu:

 • na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych lub wkręcane, 
 • kaseta przyklejana do skrzydła okiennego lub wkręcana,
 • do sufitu,
 • nad wnęką lub we wnęce okiennej.

Rolety rzymskie

To bardzo efektowne wykończenie okna. Rolety mogą pełnić funkcję firan lub zasłon. W naszej ofercie posiadamy rolety rzymskie o różnych modelach zwijania w dowolnie wybranej tkaninie – od transparentnej do kryjącej.

Sposoby montażu:

 • na skrzydle okiennym za pomocą uchwytów bezinwazyjnych lub wkręcane,  
 • do sufitu,
 • nad wnęką lub we wnęce okiennej.

Rolety sterowanie są za pomocą koralików.

Rolety materiałowe do okien dachowych

Rolety przeznaczone do wszystkich typów okien dachowych. Występują w bardzo szerokiej kolorystyce tkanin. Zastosowanie tkanin zaciemniających i odbijających promienie słoneczne powoduje, że do pomieszczenia przedostaje się minimalna ilość światła, a tym samym pomieszczenie mniej się nagrzewa. Zastosowanie w rolecie mechanizmu sprężynowego pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu. Kaseta oraz prowadnice wykonane są z aluminium.

Markizo – rolety do okien dachowych

Markiza do okna dachowego to wysokiej jakości produkt dopasowany do wszystkich modeli okien dachowych. Roleta tego typu chroni pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem, a jednocześnie stanowi elegancką ozdobę każdego domu.

Markiza wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze.

Odpowiednie napięcie sprężyny w wałku zapewnia należyte naprężenie tkaniny i odpowiednią przestrzeń pomiędzy szybą a markizą. Umożliwia to cyrkulację powietrza i zapobiega ewentualnym pęknięciom szyby spowodowanym szokiem termicznym.

Do wyboru posiadamy szeroką gamę kolorystyczną ze wszystkich typów rolet.

Przewiń do góry