Wszystkie montowane przez nas rolety zewnętrzne wykonane są z najwyższej klasy profili aluminiowych wypełnionych pianą poliuretanową o wielowarstwowej powierzchni lakierowania, odpornych na warunki atmosferyczne, które gwarantują jakość i wytrzymałość przez długie lata użytkowania rolet. Rolety zewnętrzne stanowią idealną izolację cieplną (zmniejszenie opłat za ogrzewanie) oraz akustyczną (redukcja hałasu) budynków, jak również ich zastosowanie zapewnia osłonę przed niechcianym nasłonecznieniem pomieszczeń. Zaletą stosowania rolet zewnętrznych jest również zwiększenie poziomu zabezpieczenia budynku przed włamaniami.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań , które umożliwiają montaż rolet zewnętrznych praktycznie na każdym etapie budowy lub modernizacji budynku. Dostępne są w bogatej kolorystyce: biały, jasny i ciemny beż oraz brąz, szary, srebrny, antracyt i w okleinach drewnopodobnych.

Rodzaje rolet zewnętrznych:

  • rolety natynkowe – skrzynka mocowana na zewnątrz budynku do ściany lub we wnęce okiennej. Skrzynka występuje w wersji kwadratowej i półokrągłej.
  • rolety podtynkowe – skrzynka całkowicie schowana w elewacji zewnętrznej budynku.
  • rolety naokienne – skrzynka mocowana do stolarki okiennej przed jej osadzeniem.
  • system RKS – system stosowany na etapie budowy – skrzynka schowana w nadprożu.

Sterowanie:

  • ręczne – roleta podnoszona za pomocą taśmy lub linki, napęd sprężynowy lub na korbę,
  • elektryczne – roletę podnosi silnik, sterowanie pilotem, wyłącznikiem lub programatorem czasowym.
Przewiń do góry